Mobese Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi Plaka Tanıma Sistemi,plaka tanıma,plaka okuma,pts,%100 TÜRK YAZILIMI,güvenlik,siteler,RFID-OGS
PLAKA OKUMA - PTS - PLAKA TANIMA SİSTEMİ
% 100 Yerli yazılım.
Plaka tanımada üstün başarı...

&
RFID ile OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ

pts & rfid & ogs
Hakkımızda
Plaka Tanıma Sistemi
PTS_Yönetim Yazılımı
PTS_Broşür Çalışması
PTS_Foto Galeri
RFID_nedir?
RFID_Uygulamaları
RFID_OGS
RFID_OGS Uygulaması
Referanslar
Bize Yazın
Uygulama Resimleri
İletişim

Duyurular

2010 yılına ÖZEL KAMPANYA
2010 yılında geçerli olacak olan Plaka Okuma Sisteminin Proje uygulamalarını her sitede uygulatmak istiyoruz. *************************************** RFID Sistemi ile Otomatik Geçiş Sistemi kurulumu. *************************************** Pasif Etiketler kullanılarak düşük maliyetli geçiş sistemi kurulur.
03.09.2009 - (12:46:13)
SIRMA Plaka Tanıma Sistemi - PTS
Toplu Konut Siteleri Girişleri, Otoparklar, Otoyollar, Sanayi Siteleri, Lojman girişleri, Güvenlik birimleri vb gibi Otomatik Bariyer Açma Sistemlerinde deneyimli, Plaka Tanıma Sistemi Tel:0212 639 35 89
03.09.2009 - (12:30:40)

 

 
RFID Uygulamaları

Radyo Frekanslı Tanımlama Teknolojisini kullanarak işletmelerin gerek operasyonel ve gerekse idari iş süreçlerini hızlandırmak veya tamamen değiştirmek için ihtiyaç duyulan farklı uygulamalar üretilmektedir.

RFID uygulamaları nesne ve canlı tabanlı olarak iki ayrı grupta toplanabilir.

Canlı Tabanlı

Personelinizin giriş ve çıkışını takip edebilir, yasak bölgelere yetkisiz kişilerin erişimini engelleyebilirsiniz.

Stat girişlerindeki kuyrukları sona erdirebilir, sahte bilet kullanımını engelleyebilirsiniz.

Yuva, okul, alışveriş merkezi ve oyun alanı gibi çocukların sınırları dışına çıkmasını istemediğiniz yerlerde kontrolü otomatikleştirin.

Hayvanlarınızın adetlerini belli türlere göre otomatik olarak takip edebilir, adette eksilme olduğunda anında fark edebilirsiniz.

Hastalarınızın hastane içerisindeki muayenehane, laboratuar ve ameliyathane gibi farklı birimlerde takibini otomatikleştirin.

Nesne Tabanlı

Stok giriş çıkışını otomatikleştirebilir, fiili stoğunuzu dilediğiniz an saniyeler içerisinde sayabilirsiniz.
Fabrikalarda ve imalathanelerde üretim sürecinin ve taşıma kasalarının takibi eş zamanlı olarak RFID ile yapabilir iş yerinnizdeki görünülebilirliği artırabilirsiniz.

Ödünç almak, iade, takip ve tasnif etmek gibi zaman-emek yoğun işlerden tasarruf edebilir, çalışanlarınızın kullanıcılara daha iyi hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Soğuk zincir takibi gerektiren ürünlerinizi izleyebilir, kan ve tıbbi örnekler gibi ısısı kritik nesnelerin belirtilen ısıları aşmamasını sağlayabilirsiniz

İşletmeniz dahilindeki tüm demirbaşların ne zaman kim tarafından kullanıldığını veya o an nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Kritik dökümanlarınıza sadece yetkili kişilerin ulaşmasını sağlayabilir, dokümanın iş yerinizin neresinde olduğunu izleyebilirsiniz

Her sabah ve her akşam yaptığınız sayımı ortadan kaldırabilir kuyum ve mücevheratlarınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz.

İletişim: Tel &Fax: (0212) 639 35 89 - Gsm:0555 293 44 23 Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 1. sokak No:2 Kat:2 D:13 Bahçelievler - İSTANBUL e-posta: hasanaltun@sirmanet.com

Tasarım &Hosting Sirmanet.com