sirma_pts - Mobese Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi Plaka Tanıma Sistemi,plaka tanıma,plaka okuma,pts,%100 TÜRK YAZILIMI,güvenlik,siteler,RFID-OGS
PLAKA OKUMA - PTS - PLAKA TANIMA SİSTEMİ
% 100 Yerli yazılım.
Plaka tanımada üstün başarı...

&
RFID ile OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ

pts & rffid & ogs
Hakkımızda
Plaka Tanıma Sistemi
PTS_Yönetim Yazılımı
PTS_Broşür Çalışması
PTS_Foto Galeri
RFID_nedir?
RFID_Uygulamaları
RFID_OGS
RFID_OGS Uygulaması
Referanslar
Bize Yazın
Uygulama Resimleri
İletişim

Duyurular

2010 yılına ÖZEL KAMPANYA
2010 yılında geçerli olacak olan Plaka Okuma Sisteminin Proje uygulamalarını her sitede uygulatmak istiyoruz. *************************************** RFID Sistemi ile Otomatik Geçiş Sistemi kurulumu. *************************************** Pasif Etiketler kullanılarak düşük maliyetli geçiş sistemi kurulur.
03.09.2009 - (12:46:13)
SIRMA Plaka Tanıma Sistemi - PTS
Toplu Konut Siteleri Girişleri, Otoparklar, Otoyollar, Sanayi Siteleri, Lojman girişleri, Güvenlik birimleri vb gibi Otomatik Bariyer Açma Sistemlerinde deneyimli, Plaka Tanıma Sistemi Tel:0212 639 35 89
03.09.2009 - (12:30:40)

 

 
RFID & PTS (yüksek güvenlikli Otomatik Geçiş Sistemi)

Siteler, firma ve kurum otoparkları için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan elektronik etiketler ile araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış yapmalarını sağlar.


OGS RFID Otopark Bariyer Kontrol Sistemi ile hangi aracın hangi bariyerden geçebileceği belirlenebilir. Araçların bariyerden hangi saatler arası geçiş yapabilecekleri ayarlanabilir. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise bariyer araç durdurulmadan açılır. Konforlu ve güvenli geçiş sağlanır.


Güvenliğin en üst seviyede tutulması gereken uygulamalar için Plaka Tanıma Sistemi ile araç plakasının tespiti de yapılır. Böylece hem araç üzerindeki RFID tag hem de araç plakası kontrol edilerek RFID tagın kötü niyetli kişilerin eline geçebilmesi ihtimaline karşı çifte güvenlik kontrolü yapılmış olur.


 Aracı kullanan kişiye de  RFID tag  verilmesi durumunda doğru kişinin doğru araçla gelip gelmediği Personel RFID Tag, Araç RFID Tag ve araç plakası aynı anda kontrol edilerek belirlenir.


Tüm giriş çıkışlarda entegre CCTV sistemi ile aracın resmi çekilir. Güvenlik görevlisine aracın önceden çekilmiş olan resmi ile yan yana gösterilir. Tüm giriş çıkışlar aracın resmi ile birlikte kayıt altına alınır. İstenir ise entegre CCTV sistemi ile 24 saat video kaydı yapılır.

Zengin raporlama özellikleri ile hangi şahsın, hangi araç ile hangi kapıdan ne zaman giriş çıkış yaptığı geriye dönük olarak görüntülenebilir.

İletişim: Tel &Fax: (0212) 639 35 89 - Gsm:0555 293 44 23 Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 1. sokak No:2 Kat:2 D:13 Bahçelievler - İSTANBUL e-posta: hasanaltun@sirmanet.com

Tasarım &Hosting Sirmanet.com